Makine Sektörü Konya Makine Teknolojileri Fuarlarında bir araya gelecek

Tüyap Konya tarafından bu yıl 17. kez düzenlenecek Konya Makine Teknolojileri Fuarları için geri sayım başladı.  Fuarlar 8-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

54 ülkeden 24.968 makine sektörü profesyoneli Tüyap Konya’da buluştu

Makine, metal işleme ve sac işleme sektörlerinin yanı sıra bu sektörlere otomasyon, elektrik, elektronik, enerji, depolama, istifleme ve taşıma gibi alanlarda ürün ve hizmet sağlayanları buluşturan Konya Makine Teknolojileri Fuarları 11 – 14 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı.
 
Tüyap tarafından 16’ncısı düzenlenen fuarlarda 25 ülkeden 252 firma ve temsilcilik yer alırken, 54 ülkeden yaklaşık 25 bin sektör profesyoneli bir araya geldi

Türk makine sektörü Konya Makine Teknolojileri Fuarları ile yeni ihracat rekorlarına hazırlanıyor

Makine, metal işleme ve sac işleme sektörlerinin yanı sıra bu sektörlere otomasyon, elektrik, elektronik, enerji, depolama, istifleme ve taşıma gibi alanlarda ürün ve hizmet sağlayanları buluşturan Konya Makine Teknolojileri Fuarları bugün kapılarını açtı. Fuarlar 14 Mayıs gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
 
Tüyap tarafından 16’ncısı düzenlenen fuarlarda 25 ülkeden 252 firma ve temsilcilik yer alırken, ziyaretçiler 4 gün boyunca stantları ziyaret etme şansını yakalayacak.Makine, metal işleme ve sac işleme sektörlerinin yanı sıra bu sektörlere otomasyon, elektrik, elektronik, enerji, depolama, istifleme ve taşıma gibi alanlarda ürün ve hizmet sağlayanları buluşturan Konya Makine Teknolojileri Fuarları bugün kapılarını açtı. Fuarlar 14 Mayıs gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
 
Tüyap tarafından 16’ncısı düzenlenen fuarlarda 25 ülkeden 252 firma ve temsilcilik yer alırken, ziyaretçiler 4 gün boyunca stantları ziyaret etme şansını yakalayacak.

Tüyap’ın 11-14 Mayıs’taki Konya Makine Teknolojileri Fuarları için geri sayım başladı

Tüyap, 23 milyar dolarlık ihracat hacmine sahip makine sektörünü 11-14 Mayıs’ta Konya’da buluşturacak. Konya Makine Teknolojileri Fuarları; makine, metal işleme ve sac işleme sektörlerinin yanı sıra bu sektörlere otomasyon, elektrik, elektronik, enerji, depolama, istifleme ve taşıma gibi alanlarda ürün ve hizmet sağlayanlarını buluşturacak.

Tüyap’ın 15.000 metrekare alanda organize ettiği Konya Makine Teknolojileri Fuarları’nda 25 ülkeden 248 firma ve temsilcilik yer alacak; ziyaretçiler 133 markanın standını ziyaret edebilecek. 

Tüyap, 23 milyar dolarlık ihracat hacmine sahip makine sektörünü Konya’da buluşturacak

Makine dünyasının kalbi 11-14 Mayıs’ta Konya’da atacak. Konya Makine Teknolojileri Fuarları; makine, metal işleme ve sac işleme sektörlerinin yanı sıra bu sektörlere otomasyon, elektrik, elektronik, enerji, depolama, istifleme ve taşıma gibi alanlarda ürün ve hizmet sağlayanlarını buluşturacak.